Uk Ru En
 
Телефонуйте
+38 (050) 548-11-63
Портфоліо Послуги Студія
5 упереджень щодо просування сайту
1. «Я зробив новий сайт. Для чого мені «розкрутка»? Клієнти і так будуть.»

Це перша нездійсненна мрія «новоспеченого» власника сайту, якому здається, що не пройде і тижня як клієнти самі хлинуть до нього. Щодня в українському Інтернеті з’являються сотні нових сайтів. Якщо ви просто розмістили свій веб-ресурс в Інтернеті й вирішили, що цього досить, то ваш сайт дуже швидко виявиться на самому дні Інтернету — де його ніхто ніколи не знайде. Щоб про сайт довідалися, його потрібно просувати, використовувати всілякі варіанти, аби постійно тримати його на високих позиціях.

2. «Я минулого року оплатив за одноразову «розкрутку». Півроку сайт побув в першій десятці Google, а зараз він лише на 2-ій сторінці.»


Просування і «розкрутка» сайту — це безперервний постійний процес. Недостатньо лише вивести сайт на перші позиції, необхідно систематично докладати зусиль для втримання рейтингу. Так як, наприклад, розвивається підприємство, так само має розвиватись сайт. Свого роду сайт, це такий собі будиночок, який необхідно постійно тримати в належному рівні: купувати нові меблі, ремонтувати, добудовувати, міняти дизайн, переплановувати розстановку меблів і т.д.

3. «У мене „наймодніший” домен, а, значить, і відвідувачі будуть.»

Домен, це лише складова вашого сайту. Для притоку відвідувачів, вдало підібрати домен не достатньо. Адже це лише адреса, а що за нею буде знаходитись це вже залежить від вас. Знову наведемо порівняння з життя. Не важливо де знаходиться ресторан, на окраїні міста чи в самому центрі, але якщо там смачно готують і подають вишукані страви, то такий заклад буде успішним незалежно від його місцерозташування. Те ж саме можна сказати і про книгу, де головне зміст книги, а не її назва, так само і тут, — який би домен у вас не був, але якщо сайт не цікавий відвідувачам, не несе в собі корисної інформації, то і популярним він не буде.

4. «А мені казали, що можна за 5 гривень розмістити сайт в 10 000 каталогах і він буде популярним.»

Так званий «прогон по каталогам» це уже давно застаріла схема. Більше того, «пошуковики» зараз практично не звертають уваги на посилання в каталогах (за винятком хіба що dmoz.org або yaca.yandex.ru). «Розкрутка» сайтів, це певний комплекс робіт, який включає в собі як зовнішню, так і внутрішню оптимізацію. Тому 5-ти гривень однозначно не достатньо для розвитку бізнесу в Інтернеті і женіть в шию таких «прогонщиків»

5. «А я купую рекламу на популярному порталі. Мені цього достатньо.»

Рекламуватися лише на одному сайті, це все одно, що повісити оголошення тільки на одному стовпі, хай навіть цей стовп знаходиться в самісінькому центрі населеного пункту. Для охоплення широкої категорії відвідувачів необхідно заявити про себе якомога ширше, при цьому слід враховувати тематику свого ресурсу, аби це привело саме цільових клієнтів.    

Отже, не треба сліпо закривши очі замовляти «розкрутку» в першого ліпшого SEO-шніка. Якщо це справді спеціаліст, то він не буде вводити вас в оману, а більше того, розповість основні нюанси, які необхідні при «розкрутці» й не тільки підніме сайт у рейтингу, а й проведе консультацію і дасть усі поради щодо розвитку вашого сайту.


 
Контактна інформація